Присвоєння кадастрового номеру

Кадастровий номер – це унікальний код, що присвоюється відділом Держгеокадастру, згідно постанови Кабінету Міністрів номер 749 (з 18 серпня 2010 року). Фактично це особистий код земельної ділянки, зареєстрований в Державному земельному кадастрі, який підтверджує право власника на ділянку, якій присвоюється код.

Кадастровий номер є унікальним для кожної земельної ділянки і зберігається за нею протягом усього часу існування зареєстрованої ділянки.

Для чого потрібен кадастровий номер?

Перш за все, наявність кадастрового номеру свідчить про те, що ділянка має чіткі кордони, встановлену площу та дійсно належить власнику. Таким чином будь-які посягання інших осіб на зареєстровану ділянку чи на її окремі частини є неможливими, оскільки одна з можливостей, що надає кадастровий номер – перевірити за номером власника та чіткі кордони ділянки. Також, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці є необхідним для подальшого законного проведення усіх дій, метою яких є зміна власника ділянки.

  • Купівля та продаж зареєстрованої ділянки.
  • Передача ділянки в спадщину.
  • Обмін земельної ділянки, що зареєстрована.
  • Складання акту про дарування зазначеної ділянки.

Присвоєння кадастрового номеру є також необхідною процедурою у випадку продажу нерухомості (житловий будинок, або будь яка споруда), що збудована чи знаходиться на зареєстрованій земельній ділянці.

У разі наявності будівлі чи житлового будинку на території ділянки, власник має також надати копії документів, що засвідчують право власності на будівлю та технічну документацію споруди.

Як зробити кадастровий номер простіше?

Якщо ви мешканець Івано-Франковьска чи будь якого міста на Західній Україні, то для спрощення процедури отримання кадастрового номера ви можете звернутись до нашої сертифікованої компанії. Ми допоможемо забрати та отримати необхідну документацію а також пропонуємо послугу геодезичної зйомки ділянки, визначення точних координат та складання кадастрового плану.

Щоб замовити послугу присвоєння кадастрового номера (вартість послуги залежить від строків замовника) треба лише зв’язатись із нами. Наші професіонали зроблять роботу швидко та якісно, надавши по закінченню терміну робот усю необхідну документацію. Ми надаємо свої послуги в усіх великих містах Західної Україні, зокрема у Львові.

Окрім високої якості робот наша перевага – їх вартість. Якщо ви звернулись до нас, щоб отримати кадастровий номер – ціна послуги в місті Львів, та інших містах де є наші представництва (на приклад – Рівне) починатиметься від узгодження робіт.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату