Розбивка кварталів на земельні ділянки

Для масової забудови житлових кварталів, планування нових котеджних містечок чи гірських курортів і навіть вирішення звичайних земельних спорів між сусідами в селі доцільно скористатися послугами геодезистів.

Розбивка кварталів на земельні ділянки шляхом переносу проектних рішень у натуру чи встановлення меж ділянок згідно з документами на право власності є типовими задачами для фахівців з геодезії та землевпорядкування. Для забезпечення точності встановлення меж ділянки використовуються:

  • проектна документація, згідно з якою планується будівництво житлових кварталів;
  • комплекти карт і топографічних планів з документів, що встановлюють право власності на земельні ділянки;
  • геодезичний інструмент та обладнання для вимірювань на місцевості.

Під час встановлення меж ділянок фахівці-геодезисти проводять вимірювання і співвідносять їх з даними на картах і топографічних планах. Точки, які позначають межі окремих ділянок, для наочності закріплюються на місцевості за допомогою міток чи межових знаків. Геодезичні мітки і знаки з відповідними позначками в подальшому використовуються будівельниками для планування кварталів чи сусідами – для розмежування землі.

Чи потрібний геодезист для розбивки кварталів і встановлення меж ділянок?

Послуги з розбивки кварталів на земельні ділянки замовляють будівельні компанії, тому що це є важливий етап підготовки до будівництва. Робота кваліфікованих геодезистів дає змогу точно перенести проект в натуру і дотриматись встановлених відстаней від «червоних ліній» чи комунікацій. Не маючи належного досвіду і без професійного обладнання, виконати ці роботи з високою точністю неможливо.

Послугами з забезпечення точності встановлення меж ділянок користуються мешканці приватного сектору та сіл, які хочуть встановити реальні межі своєї власності й уникнути конфліктів із сусідами чи зупинити їх. Розмежування землі на місцевості проводиться на основі даних, отриманих у земельному кадастрі. Тому межові знаки, встановлені геодезистами, є точними кордонами, що відділяють одну ділянку від іншої.

Де замовити послуги з виносу проектів у натуру і межування ділянок?

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає послуги з розбивки кварталів під забудову і встановлення меж ділянок.

  • Понад 8 років працюємо з будівельними компаніями зі Львова, Рівного, Тернополя та інших міст, організаціями різних форм власності, приватними особами та органами місцевого самоврядування в усіх регіонах Західної України.
  • Маємо ліцензії і сертифікати, які засвідчують кваліфікацію та компетентність інженерів-геодезистів, і виконуємо роботи згідно з нормативними актами, положеннями та державними стандартами.
  • Гарантією забезпечення точності меж ділянок є використання сучасного геодезичного інструменту та обладнання, які своєчасно і регулярно проходять метрологічні перевірки.

Ціни на геодезичні послуги, які надає компанія «Мірничий», залежать від виду і складності роботи та площі земельних ділянок, межі яких потрібно встановити на місцевості. Зателефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09, щоб дізнатись точну вартість роботи зі встановлення меж і замовити візит інженерів-геодезистів на зручний для вас час.