Маркшейдерські роботи

Маркшейдерські роботи на земній поверхні та під нею будь-якої складності нам під силу. Отримайте консультацію і замовте наші послуги.

Замовити послугу

  Проведення маркшейдерських робіт на замовлення в Україні

  Маркшейдерські роботи супроводжуються геометричними вимірюваннями заданих ділянок земної кори, які проводяться спецільними маркшейдерськими приладами і мають за  мету :

  • дослідження місцезнаходжень корисних та потрібних компонентів родовищ. Дослідження їх форм та поширення на вказаній території;
  • розробка цілого комплексу заходів зі збереження навколишніх споруд, які несуть матеріальну та культурну цінність;
  • забезпечення підрахунку запасів корисних компонентів певної місцини;
  • створення плану проведення гірничих робіт.

  Маркшейдерські роботи в шахті проводяться з урахуванням особливої підвищеної безпеки, оскільки основною небезпекою під час проведення подібних робіт є можливість виникнення пожежі завдяки загорянню вугільного пилу. Кваліфіковані спеціалісти ТзОВ “Мірничий” з проведення маркшейдерських робіт на шахтах завжди дотримуються правил безпеки з урахуванням строків, виділених на проведення робіт.

  Для чого проводять маркшейдерські роботи?

  Маркшейдерські роботи – це комплекс робіт, які проводяться на всіх, без виключення, етапах освоєння родовищ. Ця послуга дозволяє забезпечити безпечність та правильність проведення гірничих робіт  у шахтах або на кар’єрах.

  Маркшейдерські роботи на кар’єрах дозволяють максимально точно визначити об’єми виконаних робіт та термін проведення розкривних та видобувних робіт. Це дозволить забезпечити своєчасність виконання робіт з видобутку, а також забезпечить максимальну безпеку з урахуванням руху та структури порід на кар’єрах.

  Маркшейдерські роботи

  Визначення об’ємів земляних робіт

  Під час виконання на будівельному майданчику операцій, пов’язаних із переміщенням ґрунту чи сипучих матеріалів, необхідно [...]

  Маркшейдерські роботи – це комплекс геодезичних робіт, вироблених для дослідження земної кори перед підземним будівництвом або іншими роботами під землею, в тому числі пошуку покладів корисних копалин.

  Маркшейдерські послуги забезпечують вільне ведення робіт видобувними підприємствами, а також безпеку співробітникам, які працюють на певній ділянці. Дана послуга необхідна при розробці проектів для підприємств добувної галузі, а також забудові площ залягання корисних копалин і видобутку підземних вод.

  Геодезично-землевпорядна група «Мірнічій» пишається позитивними відгуками від клієнтів про роботу в будь-якому куточку нашої величезної країни. Якщо хочете отримати найвищу якість від кваліфікованих професіоналів, тоді оформляйте заявку на будь-який вид геодезичних робіт, в тому числі і маркшейдерські роботи на кар’єрах, в шахтах і іншій місцевості.

  Маркшейдерські роботи: характеристика, особливості, завдання

  Що таке маркшейдерські роботи? Походженням даного терміна ми зобов’язані Німеччини, оскільки поняття «маркшейдерія» зародилося саме там. Точний переклад цього слова – «поділ кордону». Це відображає основну концепцію робіт – обрис кордонів ділянки для проведення підземних робіт. Група сертифікованих фахівців-маркшейдерів, що мають ліцензію на проведення маркшейдерських робіт, своїми діями забезпечує безпеку проведення гірничих робіт в шахтах і кар’єрах в будь-якому регіоні України – від Львова до Дніпра. Це проводиться з метою дослідження покладів корисних копалин, погодження плану гірських розробок, а також заходів для можливості збереження архітектурних споруд, які мають історичну або матеріальну цінність, які розташовані на досліджуваної території.

  Методи проведення маркшейдерських робіт

  У нашій країні маркшейдерські роботи отримали свій початок на Західній Україні, а точніше – в містах Рівне та Івано-Франківськ, адже вони вважаються одними з найбільш багатих районів, які славляться на корисні копалини. Підприємствам добувної галузі маркшейдерські роботи необхідні при підготовці до видобутку корисних копалин від моменту проектування і будівництва до введення в експлуатацію.

  Для проведення маркшейдерських робіт співробітники геодезичної групи «Мірнічій» використовують тахеометр і безпілотний літальний апарат. Тахеометр являє собою прилад, застосовуваний для вимірювання відстаней і кутів. Він може працювати при будь-яких погодних умовах, а також проводити виміри через перешкоди, тому геодезисти компанії «Мірнічій» застосовують його для твору вимірів досить часто.

  Але все ж найбільш точним методом визначення обсягу є БПЛА завдяки повній автоматизації управління, що виключає зовнішнє вплив і людський фактор. При використанні безпілотного апарату для зйомки об’єктів гірничодобувного підприємства досить одного дня для проведення маркшейдерських робіт на місцевості до 70-80 км2.

  Специфіка проведення маркшейдерських робіт у шахтах і кар’єрах

  Маркшейдерські роботи в шахті відрізняються максимальним рівнем підвищеної безпеки, оскільки завжди є присутнім ризик виникнення пожеж, пов’язаних з горінням вугільного пилу. Співробітники нашої компанії особливо ретельно дотримуються правил безпеки на місці проведення робіт, щоб уникнути нещасних випадків.

  Щоб замовити маркшейдерські роботи на кар’єрах або в шахті, повідомте нам бажані терміни проведення і отримаєте гарантовано мінімальну ціну на геодезичні роботи в Україні від групи «Мірнічій». З будь-яких питань щодо послуг геодезистів в Тернополі і будь-якому іншому місті України ви можете звернутися до наших менеджерів і отримати інформацію про всі види геодезичних послуг.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -