Маркшейдерські роботи

Маркшейдерські роботи на земній поверхні та під нею будь-якої складності нам під силу. Отримайте консультацію і замовте наші послуги.

Ця галузь відповідає за проведення вимірювань земної кори з подальшим позначенням на плані всіх корисних і шкідливих компонентів і властивостей порід, які залягають на певній місцині.  Роботи виконуються за допомогою спеціальних приладів – лазерних маркшейдерських інструментів, гірничих компасів, глибиномірів, тощо.

 

 

Проведення маркшейдерських робіт на замовлення в Україн

Маркшейдерські роботи супроводжуються геометричними вимірюваннями заданих ділянок земної кори, які проводяться спецільними маркшейдерськими приладами і мають за  мету :

  • дослідження місцезнаходжень корисних та потрібних компонентів родовищ. Дослідження їх форм та поширення на вказаній території;
  • розробка цілого комплексу заходів зі збереження навколишніх споруд, які несуть матеріальну та культурну цінність;
  • забезпечення підрахунку запасів корисних компонентів певної місцини;
  • створення плану проведення гірничих робіт.

Маркшейдерські роботи в шахті проводяться з урахуванням особливої підвищеної безпеки, оскільки основною небезпекою під час проведення подібних робіт є можливість виникнення пожежі завдяки загорянню вугільного пилу. Кваліфіковані спеціалісти ТзОВ “Мірничий” з проведення маркшейдерських робіт на шахтах завжди дотримуються правил безпеки з урахуванням строків, виділених на проведення робіт.

Для чого необхідне?

Маркшейдерські роботи – це комплекс робіт, які проводяться на всіх, без виключення, етапах освоєння родовищ. Ця послуга дозволяє забезпечити безпечність та правильність проведення гірничих робіт  у шахтах або на кар’єрах.

Маркшейдерські роботи на кар’єрах дозволяють максимально точно визначити об’єми виконаних робіт та термін проведення розкривних та видобувних робіт. Це дозволить забезпечити своєчасність виконання робіт з видобутку, а також забезпечить максимальну безпеку з урахуванням руху та структури порід на кар’єрах.

Визначення об’ємів земляних робіт

Під час виконання на будівельному майданчику операцій, пов’язаних із переміщенням ґрунту чи сипучих матеріалів, необхідно провести підрахунок об’ємів земляних мас або робіт, щоб заздалегідь розробити проект і супутню документацію, скласти кошторис на будівництво або розрахуватись з підрядниками за надані послуги.

З цією метою фахівцями-геодезистами проводяться:

  • первісна топографічна зйомка ділянки перед початком робіт, під час якої визначається рельєф базової поверхні;
  • виконавча зйомка після переміщення земляних мас (або проміжні виміри у його процесі) для оцінки кількості виконаної роботи;
  • обрахунок об’єму в кар’єрі на основі методики обчислень, узгодженої із замовником.

Аналогічні вимірювання та розрахунки проводяться, якщо необхідно виконати обрахунок об’єму насипу, складу піску, щебеню, вугілля, гірської породи тощо. За результатами підрахунків складається картограма – графічні матеріали з повною та дуже детальною інформацією про рельєф земної ділянки.

Через складну форму котлованів і насипів точний обрахунок об’єму земляних робіт є непростим та клопітким завданням. Топографічна зйомка повинна проводитись дуже ретельно з урахуванням великої кількості характерних точок, за допомогою яких можна форму об’єму звести до сукупності простих геометричних фігур. Враховуються усі виїмки, насипи та перепади, що утворюють форму котловану чи складу сипучих матеріалів.

Така робота вимагає високої кваліфікації, яка потрібна для обробки даних зі значної кількості висотних відміток та подальших моделювань і обчислень. Тому її довіряють експертам у геодезії, щоб уникнути помилок та неточностей, які в подальшому можуть стати причиною розбіжностей між розрахунковими та фактичними витратами на переміщення земляних мас.

Обрахунок об’ємів кар’єрів і насипів у Львові та області

Геодезично-землевпорядна група «Мірничій» виконує підрахунок об’єму переміщених земляних мас та моніторинг обсягів гірничодобувної промисловості. Ми маємо:

  • значний досвід аналогічної роботи на численних об’єктах у Львові, Львівській області та за їх межами;
  • достатньо геодезичного інструменту та кваліфікованих фахівців, щоб швидко і точно провести складні та масштабні вимірювання;
  • ліцензії і сертифікати, що дають змогу виконувати усі види робіт, пов’язані із застосуванням геодезії у будівництві та гірничій промисловості.

Щоб отримати консультацію та замовити геодезичні послуги, телефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09.

Підрахунок об’ємів земляних мас або робіт, картограма

Якщо ви плануєте забудову деякої земляної ділянки, то, напевне, вам відомо, що перед початком масштабних будівельних робіт завжди необхідно проводити ряд підготовчих процедур, в тому числі на етапі створення документації і проектування. Серед них одним з найважливіших і невід’ємних є підрахунок об’ємів земляних мас, що дозволяє розрахувати приблизну вартість зведення майбутнього фізичного об’єкта.

Підрахунок об’ємів земляних мас та картограма: як проводяться обчислення

Для того щоб провести підрахунок об’ємів земляних робіт або мас та отримати максимально точний результат, необхідно попередньо підготувати два артефакти: топографічну зйомку земної поверхні перед проведенням будівельних процедур і топографічну зйомку поверхні ґрунту, дна котловану, насипу або будь-якого іншого матеріалу, який внаслідок проведених розрахунків стане основою для зведення фундаменту. Відзначимо, що чим деталізованіше проводяться ці дві зйомки, тим коректніше будуть проведені обчислення. Саме тому під час топографічного аналізу місцевості дуже важливо враховувати всі виїмки, насипи та інші нерівності досліджуваної поверхні.

На картограмі для простоти розрахунків і більш комфортного візуального сприйняття всі такі елементи позначаються різними геометричними фігурами, що в подальшому допомагає розраховувати значення площі по стандартним формулам геометрії.

Вам потрібно підрахувати об’єми земляних мас або робіт та зробити картограму обраних ділянок в містах Західної України? Спеціалісти ТзОВ Мірничий зроблять це для вас!

Зрозуміло, щоб отримати підрахунок об’ємів земляних мас, замість того, щоб замовити подібну послугу у спеціаліста, ви можете скористатися будь-яким безкоштовним онлайн-сервісом. Але, як свідчить досвід багатьох забудовників, подібне бажання зекономити свій час та гроші зрештою виливається в отримання досить неточних даних. В свою чергу, самостійне оволодіння технікою обчислення об’ємів земляних мас або робіт у вас відніме багато часу та сил. Тому найоптимальнішим виходом з цієї ситуації є перекладання даних обов’язків на того, хто в цьому добре розбирається.

Зокрема, Мірничий – це один з небагатьох сервісів на території Львова  та інших міст Західної України, який пропонує кваліфіковані послуги по розрахунку об’ємів земляних мас або робіт, а також індивідуальній розробці картограми. Якість, з якою ми виконуємо нашу роботу, є невід’ємною складовою нашої трудової діяльності. Сертифіковані професіонали ТзОВ Мірничий не упустять з уваги жодної, на перший погляд, навіть незначної деталі, яка подалі може суттєво вплинути на кінцевий результат.

Також зазначимо, що ми використовуємо в процесі вимірювальних робіт дуже точні професійні прилади, які забезпечують дійсно точні показники досліджуваних поверхонь у Тернополі чи іншому населеному пункті Західної України. Врешті-решт ви отримаєте максимально коректні розрахунки та інформативну картограму обраної місцевості у Івано-Франківську та у будь-якому іншому місті Західної України (наприклад, Рівному), що допоможе вам у подальшому проведенні будівничих робіт.

Що стосується ціни на проведення відповідних розрахунків і складення картограми, вона визначається для кожного випадку окремо. Якщо вашою метою є відповідна послуга чи ви бажаєте просто дізнатися про її вартість у вашому конкретному випадку, зверніться до нашого менеджера за зазначеним контактним телефоном чи напишіть нам на електрону адресу.

Результати виконаних робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ, ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НАШІ НОВИНИ

Слідкуйте за ходом нашої роботи у Facebook та Instagram, цікаві новини, наші свята, як все відбувається

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Click here to Troubleshoot.
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну


Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну