Маркшейдерські роботи

Маркшейдерські роботи

Маркшейдерські роботи на земній поверхні та під нею будь якої складності нам під силу. Отримайте консультацію і замовте наші послуги.
Визначення об’ємів земляних робітПоняття маркшейдерських робіт бере свій початок від назви однієї з галузей гірничої справи – Маркшейдерії. Термін “Маркшейдерія” виник в Німеччині і буквально переводиться як “розділення межі”. Ця галузь відповідає за проведення вимірювань земної кори з подальшим позначенням на плані всіх корисних і шкідливих компонентів і властивостей порід, які залягають на певній місцині.  Роботи виконуються за допомогою спеціальних приладів – лазерних маркшейдерських інструментів, гірничих компасів, глибиномірів, тощо.

Західна Україна – один з найбагатших регіонів з видобутку корисних копалин. Українські міста Івано-Франківськ та Рівне, з їх унікальним рельєфом, стали одними з першопрохідців з виконання маркшейдерських робіт на практці.

Що таке маркшейдерські роботи

Маркшейдерські роботи – це комплекс робіт, які проводяться на всіх, без виключення, етапах освоєння родовищ. Ця послуга дозволяє забезпечити безпечність та правильність проведення гірничих робіт  у шахтах або на кар’єрах. Маркшейдерські роботі супроводжуються геометричними вимірюваннями заданих ділянок земної кори, які проводяться спецільними маркшейдерськими приладами і мають за  мету :

  • дослідження місцезнаходжень корисних та потрібних компонентів родовищ. Дослідження їх форм та поширення на вказаній території;
  • розробка цілого комплексу заходів зі збереження навколишніх споруд, які несуть матеріальну та культурну цінність;
  • забезпечення підрахунку запасів корисних компонентів певної місцини;
  • створення плану проведення гірничих робіт.

Проведення маркшейдерських робіт на замовлення в Україні

Сертифіковані інженери компанії ТзОВ “Мірничий” забезпечать кваліфіковане проведення маркшейдерських робіт на вказаній території в зазначені терміни. Доступна ціна послуги та висока якість проведення гірничих робіт являються гарантією дотримання строків будівництва або видобутку корисних порід. Замовити послугу з проведення маркшейдерських робіт можна не тільки в лісистій місцевості, а також у обласних центрах (кінець речення не зрозумілий, потрібно правил на переписати). Одними з перших з проведення подібних робіт стали міста Львів та Тернопіль. Важливим критерієм продуктивності проведення робіт являється ліцензія на маркшейдерські роботи, яка являється офіційним документом, що підтверджує дозвіл на проведення маркшейдерських робіт на території, вказаній замовником.

Проведення маркшейдерських робіт в шахтах та на кар’єрах

Маркшейдерські роботи на кар’єрах дозволяють максимально точно визначити об’єми виконаних робіт та термін проведення розкривних та видобувних робіт. Це дозволить забезпечити своєчасність виконання робіт з видобутку, а також забезпечить максимальну безпеку з урахуванням руху та структури порід на кар’єрах.

Маркшейдерські роботи в шахті проводяться з урахуванням особливої підвищеної безпеки, оскільки основною небезпекою під час проведення подібних робіт є можливість виникнення пожежі завдяки загорянню вугільного пилу. Кваліфіковані спеціалісти ТзОВ “Мірничий” з проведення маркшейдерських робіт на шахтах завжди дотримуються правил безпеки з урахуванням строків, виділених на проведення робіт.

Результати виконаних робіт