Маркшейдерські роботи

Маркшейдерські роботи на земній поверхні та під нею будь-якої складності нам під силу. Отримайте консультацію і замовте наші послуги.

Замовити послугу

  Проведення маркшейдерських робіт на замовлення в Україні

  Маркшейдерські роботи супроводжуються геометричними вимірюваннями заданих ділянок земної кори, які проводяться спецільними маркшейдерськими приладами і мають за  мету :

  • дослідження місцезнаходжень корисних та потрібних компонентів родовищ. Дослідження їх форм та поширення на вказаній території;
  • розробка цілого комплексу заходів зі збереження навколишніх споруд, які несуть матеріальну та культурну цінність;
  • забезпечення підрахунку запасів корисних компонентів певної місцини;
  • створення плану проведення гірничих робіт.

  Маркшейдерські роботи в шахті проводяться з урахуванням особливої підвищеної безпеки, оскільки основною небезпекою під час проведення подібних робіт є можливість виникнення пожежі завдяки загорянню вугільного пилу. Кваліфіковані спеціалісти ТзОВ “Мірничий” з проведення маркшейдерських робіт на шахтах завжди дотримуються правил безпеки з урахуванням строків, виділених на проведення робіт.

  Для чого проводять маркшейдерські роботи?

  Маркшейдерські роботи – це комплекс робіт, які проводяться на всіх, без виключення, етапах освоєння родовищ. Ця послуга дозволяє забезпечити безпечність та правильність проведення гірничих робіт  у шахтах або на кар’єрах.

  Маркшейдерські роботи на кар’єрах дозволяють максимально точно визначити об’єми виконаних робіт та термін проведення розкривних та видобувних робіт. Це дозволить забезпечити своєчасність виконання робіт з видобутку, а також забезпечить максимальну безпеку з урахуванням руху та структури порід на кар’єрах.

  Маркшейдерські роботи

  Визначення об’ємів земляних робіт
  Під час виконання на будівельному майданчику операцій, пов’язаних із переміщенням ґрунту чи сипучих матеріалів, необхідно провести підрахунок об’ємів земляних мас або робіт, щоб заздалегідь розробити проект і супутню документацію, скласти кошторис на будівництво або розрахуватись з підрядниками за надані послуги.
  Підрахунок об’ємів земляних мас або робіт, картограма
  Якщо ви плануєте забудову деякої земляної ділянки, то, напевне, вам відомо, що перед початком масштабних будівельних робіт завжди необхідно проводити ряд підготовчих процедур, в тому числі на етапі створення документації і проектування.

  Маркшейдерські роботи – це комплекс геодезичних робіт, вироблених для дослідження земної кори перед підземним будівництвом або іншими роботами під землею, в тому числі пошуку покладів корисних копалин.

  Маркшейдерські послуги забезпечують вільне ведення робіт видобувними підприємствами, а також безпеку співробітникам, які працюють на певній ділянці. Дана послуга необхідна при розробці проектів для підприємств добувної галузі, а також забудові площ залягання корисних копалин і видобутку підземних вод.

  Геодезично-землевпорядна група «Мірнічій» пишається позитивними відгуками від клієнтів про роботу в будь-якому куточку нашої величезної країни. Якщо хочете отримати найвищу якість від кваліфікованих професіоналів, тоді оформляйте заявку на будь-який вид геодезичних робіт, в тому числі і маркшейдерські роботи на кар’єрах, в шахтах і іншій місцевості.

  Маркшейдерські роботи: характеристика, особливості, завдання

  Що таке маркшейдерські роботи? Походженням даного терміна ми зобов’язані Німеччини, оскільки поняття «маркшейдерія» зародилося саме там. Точний переклад цього слова – «поділ кордону». Це відображає основну концепцію робіт – обрис кордонів ділянки для проведення підземних робіт. Група сертифікованих фахівців-маркшейдерів, що мають ліцензію на проведення маркшейдерських робіт, своїми діями забезпечує безпеку проведення гірничих робіт в шахтах і кар’єрах в будь-якому регіоні України – від Львова до Дніпра. Це проводиться з метою дослідження покладів корисних копалин, погодження плану гірських розробок, а також заходів для можливості збереження архітектурних споруд, які мають історичну або матеріальну цінність, які розташовані на досліджуваної території.

  Методи проведення маркшейдерських робіт

  У нашій країні маркшейдерські роботи отримали свій початок на Західній Україні, а точніше – в містах Рівне та Івано-Франківськ, адже вони вважаються одними з найбільш багатих районів, які славляться на корисні копалини. Підприємствам добувної галузі маркшейдерські роботи необхідні при підготовці до видобутку корисних копалин від моменту проектування і будівництва до введення в експлуатацію.

  Для проведення маркшейдерських робіт співробітники геодезичної групи «Мірнічій» використовують тахеометр і безпілотний літальний апарат. Тахеометр являє собою прилад, застосовуваний для вимірювання відстаней і кутів. Він може працювати при будь-яких погодних умовах, а також проводити виміри через перешкоди, тому геодезисти компанії «Мірнічій» застосовують його для твору вимірів досить часто.

  Але все ж найбільш точним методом визначення обсягу є БПЛА завдяки повній автоматизації управління, що виключає зовнішнє вплив і людський фактор. При використанні безпілотного апарату для зйомки об’єктів гірничодобувного підприємства досить одного дня для проведення маркшейдерських робіт на місцевості до 70-80 км2.

  Специфіка проведення маркшейдерських робіт у шахтах і кар’єрах

  Маркшейдерські роботи в шахті відрізняються максимальним рівнем підвищеної безпеки, оскільки завжди є присутнім ризик виникнення пожеж, пов’язаних з горінням вугільного пилу. Співробітники нашої компанії особливо ретельно дотримуються правил безпеки на місці проведення робіт, щоб уникнути нещасних випадків.

  Щоб замовити маркшейдерські роботи на кар’єрах або в шахті, повідомте нам бажані терміни проведення і отримаєте гарантовано мінімальну ціну на геодезичні роботи в Україні від групи «Мірнічій». З будь-яких питань щодо послуг геодезистів в Тернополі і будь-якому іншому місті України ви можете звернутися до наших менеджерів і отримати інформацію про всі види геодезичних послуг.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Розробка і просування сайту   -