Кадастрова зйомка

Землевпорядкування та кадастр

Кадастрова зйомка – це один із важливих кроків у процесі оформлення земельної ділянки у приватну власність. Під час польових геодезичних вимірювань за допомогою спеціального обладнання та інструменту отримують точні координати точок, які визначають форму земельної ділянки та місце її розташування на місцевості.

За результатами кадастрової зйомки складається задокументований план території. За планами та картами встановленого зразка проводиться розробка технічної документації зі встановлення меж земельної ділянки, на підставі якої земля з нерухомістю на ній може бути внесена до кадастрового реєстру.

Слід зазначити, що технічні звіти та картографічні матеріали, складені інженером-геодезистом, який не має відповідної сертифікації, та затверджені печаткою організації, не вповноваженої на виконання таких робіт, не мають юридичної сили. Вони можуть стати підставою для відмови у приватизації земельної ділянки. Тому для кадастрової зйомки слід користуватись послугами перевіреного та надійного підрядника.

Кадастрова зйомка у Львові та Львівській області

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» допоможе узаконити ваше право на землю. Наші фахівці:

  • за допомогою сучасного геодезичного інструменту швидко та точно проводять кадастрові зйомки для складання планів місцевості;
  • готують пакети технічної документації для межування земельних ділянок і присвоєння кадастрового номера;
  • знають усі нюанси та підводні камені процесу приватизації землі в Україні і складають документи з урахуванням вимог чинного законодавства.

Щоб швидко, просто та недорого розв’язати важливі питання, пов’язані з кадастровою зйомкою та приватизацією земельних ділянок у Львові чи Львівській області, телефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату