Кадастрова зйомка земельних ділянок

Геодезичні роботи для потреб земельного кадастру відрізняються від звичайної топографії. Основні відмінності між ними зумовлені різною специфікою задач, яка накладає свій відбиток.

На відміну від топографічних вишукувань, кадастрові зйомки проводяться для межування земельних ділянок. Їх метою є:

  • опис місця розташування земельної ділянки шляхом визначення координат точок, які описують її положення та конфігурацію;
  • фіксація будівель та інших об’єктів;
  • обчислення площі ділянки тощо.

Кадастрова зйомка площі передбачає роботу безпосередньо на місцевості. Для отримання точних координат характерних точок ділянки використовується спеціальний геодезичний інструмент: теодоліти, нівеліри та GPS-обладнання. За результатами кадастрової зйомки складаються схеми та плани у різних масштабах (найчастіше використовуються масштаби 1:500, 1:1000, 1:2000 і 1:5000).

Незважаючи на певні відмінності від звичайних топографічних робіт, кадастрова зйомка теж вимагає високої точності. Її повинні виконувати сертифіковані фахівці, які мають високу кваліфікацію і відповідне обладнання. Тому кадастрову зйомку площі слід доручати тільки компаніям, які мають ліцензії на виконання геодезичних вимірювань і значний досвід роботи у сфері землевпорядкування.

Для чого потрібні кадастрові зйомки?

Кадастрова зйомка площі насамперед потрібна власникам земельних паїв та орендарям сільськогосподарських угідь. Вона дає змогу точно підрахувати площу земельної ділянки, створити точний план поля або визначити його межі на місцевості.
Створення плану земельної ділянки з точними координатами характерних точок, які описують її форму та положення на місцевості, також потрібне для її внесення до кадастрового реєстру. Без плану, складеного та завіреного особами, що мають відповідні кваліфікацію і повноваження, неможливо проводити операції з купівлі, продажу, застави та оренди землі. Маючи кадастрову карту, яка містить точні та актуальні дані, землевласники чи орендарі можуть повноцінно користуватись своїм майном і захистити своє право власності чи оренди.

Де замовити кадастрову зйомку?

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» проводить кадастрові зйомки та складає плани земельних угідь.

  • Працюємо по всій Західній Україні: від Ужгорода до Хмельницького, від Луцька  до Чернівців.
  • Надаємо геодезичні послуги юридичним і фізичним особам та органам місцевого самоврядування.
  • Використовуємо високоточний геодезичний інструмент та сучасні програмні комплекси для обробки даних і створення планів.

Компанія «Мірничий» є сертифікованим виконавцем робіт із геодезії та землевпорядкування. У нас є всі ліцензії та дозволи, які необхідні для того, щоб кадастрові плани і документи мали юридичну силу. Всі роботи виконуються з дотриманням правил, встановлених галузевими нормами і державними стандартами.
Ціни на послуги розраховуються індивідуально. На ціноутворення впливають наявність вихідної документації на земельну ділянку, її площа та конфігурація, рельєф місцевості і терміни, у які необхідно виконати роботи. Щоб дізнатись точну вартість кадастрової зйомки вашої земельної ділянки та замовити геодезичні послуги, зателефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09 – Євген.